Vampijada

Turistično društvo Sodražica v sodelovanju z Občino Sodražica vabi na VAMPIJADO, ki bo v soboto, 25. aprila 2015, ob 9. uri, na parkirišču ob novem trgovskem centru v Sodražici. Dogajanje bo popestril nastop turške folklorne skupine.
Na tekmovanje v kuhanju govejih vampov se lahko prijavijo ekipe, ki jih sestavljajo maksimalno 3 člani. Najboljša ekipa po izboru strokovne komisije in obiskovalcev bo nagrajena.

Izpolnjeno prijavnico posredujete Turističnemu društvu Sodražica, Trg 25 zithromax 250 mg. maja 3, 1317 Sodražica, do vključno 20. aprila 2015. Dodatne informacije dobite na tel. št. 01/ 83 66 075 ali 051 617 727 (pri Petri).
Vabimo vas, da poskusite skuhati najboljše goveje vampe, obenem pa povabite tudi svoje navijače, da skuhane jedi tudi poizkusijo ter seveda, da navijajo za vas.

P R I J A V N I C A

P R A V I L A   V A M P I J A D E